Jak zamawiać?


Zamówienia przyjmuję poprzez wiadomości e-mailowe na adres: ciacha_ewy@wp.pl poprzez wiadomości na fanpage Facebooka  strony
https://www.facebook.com/CiachaEwyEwaOlesinska/ lub tel. 605675035.


Jeżeli będzie decyzja o złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informacje dotyczącą numeru konta do wpłaty zadatku w wysokości 50 procent ustalonej ceny . Zadatek należy wpłacić do 3 dni roboczych, w przypadku jego braku termin przepada na rzecz innej osoby i zamówienie nie zostanie zrealizowane. Wplata zadatku jest niezbędna do realizacji zamówienia.

Z jakim wyprzedzeniem należy zamówić tort?

Nie jestem w stanie określić z jakim dokładnie wyprzedzeniem należy zamówić tort. Pracuję sama wykonując wszystko zaczynając od rozmowy z klientem, poprzez zamówienie towaru, zakupy, wypiek biszkoptu, przygotowanie kremu, złożenie tortu oraz wykonanie dekoracji oraz posprzątanie wszystkiego, wobec czego mam ograniczoną ilość miejsc na dany termin.

Jeżeli więc czeka Cię ważna uroczystość np. ślub, chrzest dziecka, komunia, okrągła rocznica ślubu, okrągłe urodziny, urodziny ukochanej pociechy i nie tylko, którą planujesz z wyprzedzeniem (rezerwacja sali, miejsc w restauracji, mniejsza lub większa ilość gości) złóż zamówienie na tort zaraz po rezerwacji miejsca przyjęcia lub ustaleniu daty przyjęcia, wtedy masz niemal 100% pewność, że Twoje przyjęcie będzie mógł uświetnić tort wykonany w ” Ciacha Ewy”.

Zamawiając torty last minute czyli na ostatnią chwilę należy liczyć się ze znacznie wyższą ceną związaną z koniecznością wykonania dodatkowych zakupów, złożenia ekstra zamówienia, przygotowania dekoracji w przyspieszonym czasie, co zazwyczaj wiąże się z zarwaniem nocy lub kilku). Torty last minute + 100 zł.

Podsumowując: im wcześniej zamawiasz tort tym lepiej – większa pewność wolnego terminu, możliwość wykonania skomplikowanych dekoracji a nie ich prostszej wersji, standardowa cena oraz jest wtedy czas na spokojne ustalenie wszystkich szczegółów.