Jak zamawiać?


Zamówienia przyjmuję poprzez:

1) wiadomości e-mailowe na adres: ciacha_ewy@wp.pl
2) wiadomości na fanpage Facebooka:
https://www.facebook.com/CiachaEwyEwaOlesinska

Jeżeli będzie decyzja o złożeniu zamówienia otrzymają Państwo informacje z danymi do przelewu – opłata za zlecenia jest bezgotówkowa – czyli płatność jest tylko przelewem bankowym lub przelewem na telefon. Proszę o przemyślenie ponieważ opłacone zlecenie jest jednocześnie rezerwacją terminu a moje moce przerobowe są ograniczone.

Z jakim wyprzedzeniem należy zamówić tort?

Nie jestem w stanie określić z jakim dokładnie wyprzedzeniem należy zamówić tort. Pracuję sama wykonując wszystko zaczynając od rozmowy z klientem, poprzez zamówienie towaru, zakupy, wypiek biszkoptu, przygotowanie kremu, złożenie tortu oraz wykonanie dekoracji oraz posprzątanie wszystkiego, wobec czego mam ograniczoną ilość miejsc na dany termin.

Jeżeli więc czeka Cię ważna uroczystość np. ślub, chrzest dziecka, komunia, okrągła rocznica ślubu, okrągłe urodziny, urodziny ukochanej pociechy i nie tylko, którą planujesz z wyprzedzeniem (rezerwacja sali, miejsc w restauracji, mniejsza lub większa ilość gości) złóż zamówienie na tort zaraz po rezerwacji miejsca przyjęcia lub ustaleniu daty przyjęcia, wtedy masz niemal 100% pewność, że Twoje przyjęcie będzie mógł uświetnić tort wykonany w ” Ciacha Ewy”.

Zamawiając TORTY last minute czyli na ostatnią chwilę należy liczyć się ze znacznie wyższą ceną związaną z koniecznością wykonania dodatkowych zakupów, złożenia ekstra zamówienia, przygotowania dekoracji w przyspieszonym czasie, co zazwyczaj wiąże się z zarwaniem nocy lub kilku). Torty last minute + 100 zł.

Podsumowując: im wcześniej zamawiasz tort tym lepiej – większa pewność wolnego terminu, możliwość wykonania skomplikowanych dekoracji a nie ich prostszej wersji, standardowa cena oraz jest wtedy czas na spokojne ustalenie wszystkich szczegółów.